| alexutza_3504 a întrebat:

Cum imi pot face cont pe desenatori.com ca am completat acel formular da r la sfarsit imi spune ca in curad voi primii un email de validare a contului! Dupa ce imi spune asta ce fac? si mereu de fiecare data can vizitez saitul ma loghez dar imi apare un cadran in care trebuie iar sa scriu username si parola si dupaceaa dau ok sau continue dupa ce completez tot pagina aceea imi apare ca sal scriu din nou si sunt bune nu sunt gresite ma ierveaza plzz ajutati-ma dau chiar si fundoi daca vreti dar va rogg mult mult de tot! multumesc anticipat o zi frumoasa

Răspuns Câştigător
| question_3585 a răspuns:

Pai daca iti trm. un mail de validare, trebuie sa intri pe mail iti da un site ca sa te validezi cu mailu. ca la facebook, sau hi5.
daca nu merge iti pot face eu. trm un mesaj privat.succes

2 răspunsuri:
| BliTTeR a răspuns:

Trebuie sa validezi mailul care ti lau trimis ei:adica te duce pe adresa de mail cu care tiai facut contul si acolo ai primit de la ei un mial cu 1 link dai pe link si gata

| BliTTeR a răspuns:

Trebuie sa validezi mailul care ti lau trimis ei:adica te duce pe adresa de mail cu care tiai facut contul si acolo ai primit de la ei un mail cu 1 link dai pe link si gata