| chikitoka a întrebat:

Cum sa-ti promovezi pasiunea (pictura si fotografia)?

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Fa-ti un blog si pune-le acolo, dupa care promoveaza-l pe twitter, www.bagamare.ro, alte retele sociale.

7 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Poti sa faci o expozitie pentru a te face cunoscuta.
Poti sa soliciti si ajutorul unui pictor cunoscut alaturi de care sa-ti prezinti operele.

lolita
| lolita a răspuns:

Si eu pictez si deja toti cunoscutii vor un tablou, si soacra mea are un magazin l plaja de cadouri si acolo vand.

| baba a răspuns:

Un blog recomand şi eu, un cont pe twitter sau de ce nu... o galerie foto! Numai că niciuna dintre astea trei nu se promovează singure. Dacă eşti fotograf eu îţi sugerez să participi la întâlniri cu alţi fotografi. Un punct de pornire ar putea fi www.photowalk.ro

| Selena a răspuns:

Www.deviantart.com fa`ti un cont

| leluc a răspuns:

Fa un blog www.blogspot.com, sau fa-ti cont pe www.twitter.com unde poti posta 'vestile' despre creatiile tale. Sau mai poti pune la gramada poze scanate cu arta ta pe www.flickr.com

| piticu21 a răspuns:

Fa un blog... o sa vezi ce impact va avea

| dorucristiandeliu a răspuns:

Da cautare... pictura sau picturi pe net si iti vor aparea o multime de siteuri de arta... unele mai pretentioase, altele mai comerciale ...si iti poti adauga lucrarile acolo... uneori chiar gratis. bafta