| anonim_4396 a întrebat:

Cum se cheama volumul doi de la "Winnetou"? Stiti de unde pot sa fac rost de rezumat? Vreun site?

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Cu parere de rau, dar trebuie sa-ti spun ca niciunul din cele 3 volume Winnetou nu au vreun nume. Cel putin ale mele asa sunt. Se numesc simplu Winnetou 1, 2 si 3.

| Adryana a răspuns:

Al doilea volum se numeste "Pe viata si pe moarte ".

| problematic a răspuns:

Ai putea cumpara cartea. era parca in colectia de la adevarul sau jurnalul national. numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lecturirecenzate.ro - nu are Winnetou, dar are altele şi va avea şi mai multe!