| 123098lolol a întrebat:

Cum se numeste cartea prezentata aseara de dl. Mihai Gadea la Sinteza Zilei legata de persoanele care mint?

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Din cate spunea cineva, s-ar putea sa fie vorba despre cartea lui Martin Soorjoo, intitulata The Black Book of Lie Detection. Stiu ca a aparut aceasta carte, dar nu sunt sigur daca despre ea este vorba in intrebarea ta.

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Probabil autobiografie.

| stpu a răspuns:

Lipsa oricarui bun simt, la Gadea. Un mincinos vorbeste despre mincinosi... Ntz ntz ntz...