| sakurabutterfly a întrebat:

Cum se termina,, Panza de paianjen,, de Cella Serghi, ca am citit-o cum mult timp in urma si imi scapa finalul.

Răspuns Câştigător
| Narsha a răspuns:

Hmm. ei bine dupa ce Ilinca termina de citit caietele parca se intalnesdte pe michi(sau il suna la sa vina la ea, ceva de genul)Pe Ilinca o surprinde foarte tare cand afla ca michi nu e omul de care Diana vorbea...in final, Diana il paraseste si pleaca la Paris.Eu asa tin minte ca se sfarsea, am citit-o acum ceva timp...
Oricu, e cartea mea favoritabig grin