| AnemonaP a întrebat:

Daca ar fi la televizor un nou show despre ce ati vrea sa fie?

24 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Cu si despre adolescenti.Sunt multe emisiuni cu si despre copii, cu si despre tineri si mai putin tineri, dar nu stiu vreuna in care adolescentii sa vorbeasca unii cu altii despre problemele specifice varstei.Si nu ma indoiesc de faptul ca ar iesi un show pe cinste fiindca la nicio alta varsta omul nu este mai interesant, mai original, mai plin de idei.Ar fi minunat.

| Bacemi a răspuns:

Despre viata. Despre ce inseamna procesul de maturizare si modul in care adolescentii vad viata, tot ce inseamna reusita si esec, suferinta si fericire. Un ciclu de la nastere la moarte.

| JeSa a răspuns:

"False făcute vedetelor"!laughing

| Razvan a răspuns:

Despre lectii de condus in siguranta.Ma sperie statistica de la stirile de dimineataI don't want to see

| Bishop a răspuns:

Show-ul "Gramatica limbii romane" prezentat de Marean Vanghelie care este, si cu invitati care "nu stie sa scrie si sa vorbeste corect"

| User a răspuns:

Verii becalilaughing. si s-ar difuza pe animal planetlaughing

| vilmaristul a răspuns:

Despre alte civilizatii, despre atlantida, orasul disparut, despre piramide si zei falsi, despre orice m ar tine departe de relitatea cruda in care traim

| Orannginna a răspuns:

Ceva amuzant dar inteligent, cu niscaiva probe cu si despre cultura generala prin el. happy

| juniper a răspuns:

Despre Pace si faptul ca orice e posibil, chiar si sa nu mai fim asa de egoisti.

| Absenta a răspuns:

Psihologia adolescentei sau efectele fiecarui tip de muzica asupra adolescentilor. dar tu?

| radu75 a răspuns:

Un show cu meserii si aptitudini iar premiul sa fie 3 locuri de munca bine platite in Romania!

| DeMentaa a răspuns:

Foxkids

| sorin a răspuns:

Este de ajuns ca prezentatorii sa fie:Mircea Badea, Traian Basescu si Serban Huidu, si o sa vedem un nou tip de show.Nu pot spune ce ca este o enigmahee hee

| mermadia a răspuns:

Sa fie emisiuni cu povesti de groaza! as sta toata ziua in casa sa le vad!love struckx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva comic da nu de prost gust.preferabil cu subinteles. un fel de umor pe care nu toata lumea il intelege. dc? vrei sa faci tu unu? ideea mea te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac rolole am loat loc 1 la multe concursi
as vrea sa fie cu role

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut Bigger Loser la americani (despre obezi care intra in programe intense de slabire si slabesc si peste 100 kg). Cred c-ar fi interesant si pentru noi, ca avem ceva grasuni prin tara.

Răspuns utilizator avertizat
| Allegria a răspuns:

Mircea Badea "reloded"
laughing
Orice altcevaaaaa!
Toateeee sunt de cacaaat!laughing

| BuBuLyNa a răspuns:

O emisiune despre bolile transmise, despre mancare ce ar trebui sa mancam si ce nu, despre moda sa vorbeasca cineva, despre tot felul de produse cosmetice etc.

| assus a răspuns:

Despre moto

| clady_5716 a răspuns:

Un show cu topul celele mai bune melodii! Si sa fie zilnic pe Kiss TV as vrea sa fie.Pa sper ca ti-am fost de ajutor!happy

| Pisik a răspuns:

Despre animalutze big grin Multe multe animalutze. :X

| AdellaAdella a răspuns:

Cu vedete!big grin