| soulseeker a întrebat:

Daca cautati un fotograf de evenimente (nunta, botez, cununie civila, petrecere), ce scrieti la search pe Google?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu caut direct pe Facebook, dar la chestii de genul prefer sa merg pe recomandari, dar poti scrie "fotograf" pe Facebook si o sa-ti dea oamenii specializati pe asa ceva, eu in felul asta mi-am gasit tipa sa-mi faca unghiile laughing)

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Fotograf de evenimente
exact la fel
stie tata google sa gaseasca si tu sa alegi ce iti place

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fotograf evenimente/profesionist ofer servicii...

... și găsești!

| wolfiemem a răspuns:

Cauti si tu exact pe evenimentul dorit "fotograf botez" sau "fotograf nunta". Eu ti-i recomand pe cei de la Wolves&Memories, http://wolvesandmemories.com/ care chiar fac o treaba super buna si profesionala.