| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei pentru ce elemente as putea adauga in jurul unei case?
Exemplu: copaci, boschetzi, etc.
Exemplul cel mai bun/interesant primeste funda!

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Depinde de zona in care locuiesti, depinde de arhitectura casei.deci trebuie analizata situatia functie de cele aratate de mine!

| RagingZeus a răspuns (pentru foxi):

Ma, nu neaparat pentru o singura casa, dar in general, ce elemente pot fi adaugate in jurul unei case pentru a ii imbunatati imaginea, pentru a o scoate in evidenta, nu stiu.

| foxi a răspuns (pentru RagingZeus):

Aleei cu pavaje colorate,fantani arteziene,arbori pentru decor,elemente rustice,care,roti, fantani, etc!

| BlueDog a răspuns:

O gradina cu zarzavaturi, flori, mai bine uita-te intr-o revista de gradinarit sau de amenajare a spatiului.