| niculescuanemona495 a întrebat:

Dati-mi un site cu poze funny care sa mi le pun pe peretele de facebook!

5 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Nu se face asta! Iei poze de pe un site si le pui la tine doar ca lumea sa petreaca mai mult timp pe profilul tau. Daca iti place o imagine, ii poti da like & share sa o vada si altii dar nu prea recomand asta. Cine vrea sa vada astfel de poze, intra pe 9gag sau alte site-uri special facute pentru asta. Pe facebook poti pune poze de la ziua ta, din excursii, de la absolvire, poze cu prietenii de la o petrecere...Si alea pot fi funny.

| Juiana a răspuns:

Poti sa faci rage comics-uri de pe ragemaker.net si pizap (pe facebook)

| Ciufu a răspuns:

Epicfail.com

| BiibiiBaaa a răspuns:

Pai demotival.ro

| alebia1 a răspuns:

Http://wall.alphacoders.com/index.php?s=Humor&su=funny Eu cred ca-ti poti gazi ceva potrivit