| leutulcaldalbastrucupetemov a întrebat:

Dau o intrebatre pentru funda : CUM PUI IMAGINE PE PROFILUL TPU?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca romancaeli dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusesti
Mult succes, o seara frumoasa sa ai si
La multi ani pentru 2013happy

5 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

In stanga paginii la editare profil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Editare profil-si ai acolo imagine iti apare browser undeva jos in pagina,
sper sa te descurci.

| xXdoareuXx a răspuns:

Editare profil->( Undeva iti apare scris selecteaza imagine profil ) dai click pe alege fisierul

| Predator30 a răspuns:

Editare profil-si ai acolo imagine iti apare browser undeva jos in pagina

| xBebee a răspuns:

Este simplu.In stanga paginii apare ''Pune intrebarea ta'', ''Notificari'' si ''Logat ca...''
La ''LOGAT CA...'' apare undeva '' Editare profil'', dai clik si iti apare sa modifici profilul, iar undeva e sa incarci o imagine. Acolo este.

Bafta si sper ca ai inteles tu...