| Claudiu_7827 a întrebat:

- De ce apasam mai puternic pe tastatura telecomenzii atunci cand bateriile sunt pe sfarsite?

Răspuns Câştigător
| eek a răspuns:

Pt ca stim ca gluma ta e luata de pe google.big grin

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu realizam ca bateriile sunt pe duca.

credem ca e din cauza telecomenzii si butonam in continuare

inconstienta asta.batting eyelashes

| Claudiu_7827 explică:

Pai daca bateriile sunt slabe e logic ca telecomanda ar ceva nu? doar functioneaza pe baza bateriilor.

| SweetCandy a răspuns:

Dintr-un instinct prosteschappy

| kathessa a răspuns:

Degeaba...

| just4fun_8801 a răspuns:

Exact dintr-un instinct prostesc laughing

| Andreeagen a răspuns:

Sa fie oare ca nu sti k nu mai ai baterie si crezi ca e din cauza telecomenzii?
Eu n-am idee cat tin bateriile telecomenzii si nu imi aduc aminte cand le'am sch ultima data cert e k apas pe tel aia ...saracuta maine ii schimb bateriilebig grin

daniela
| daniela a răspuns:

Pentru ca ne gandim ca e defect contactul

| Rux a răspuns:

Dar de ce functioneaza telecomanda mai bine cand apasam mai tare?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De lene. Pentru ca de multe ori stii ca nu mai ai baterie, dar e greu sa te ridici din pat sa o schimbi.

| Claudiu_7827 explică:

Asa e... e luata de pe google dar nu-mi interzice nimeni asta.
Oricum interesanta intrebare, si eu apas mai tare pe tastatura cand sunt bateriile pe sfarsit, am vrut sa vad daca intr-adevar e adevarata intrebarea.winking