| Ieusântanalfabet a întrebat:

De ce cei din țară Hațegului și toate locurile acelea sunt mai înalți și mai masivi decât restul țării am văzut femeie mai făcut decât bărbații și marea majoritate a bărbaților sunt înalți și masivi?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cel mai simplu mod de a spune e ca atunci cand stai la tara, genetica nu prea are cum sa te faca mic si sfrijit, stiind cata munca exista.laughing

| pufulescu0o a răspuns:

Nu am idee prietenas dar vreau o femeie mare! Daca ma combini cu una ( combinatie eficienta! ) ai respectul meu!