| Smile_Sanzzy_1997 a întrebat:

De Craciun as vrea sa-i fac prietenei mele cele mai bune un cadou ce credeti ca ar vrea?

15 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Deci tu ne întrebi ce cadou să-i faci la cea mai bună prietenă.Mai bine ca tine cine ştie ce-şi doreşte sau ce nevoi are.O propunere:O vilă cu piscină, un Ferari, Un colier din aur verde cu diamante.Ce zici?

| Holocaust a răspuns:

Păi din moment ce eşti prietena ei, tu ar trebui să ştii cel mai bine.
Acum se poartă ţinutele croşetate.O căciulă, un fular, un pulover...Mi se par idei bune.

| MihaelaDart a răspuns:

Nici nu stiu ce preferinte are, fi langa prietenele ei, parintii si intreaba-i ce prefera, la ce ar visa ea. si cu astfel de cadou ar surprinde-o.

Cateva mici idei ce-mi vin in minte... daca este de aceeasi masura cu tine la haine, ii poti lua o bluzita, ori niste manusi calduroase si colorate, un parfum (daca ai fost pe la ea pe acasa si ii cam stii cam ce miros de parfum adora) poti lua de la o firma nu prea scumpa, precum un oriflame, avon ori alta firma de genul asta.

| Hombre a răspuns:

Pentru ca ai ales foarte bine categoria unde sa intrebi esti rezolvata cu brio, poti sa-l faci cadou pe Harciog si prietena ta va fi foarte satisfacuta. Poti sa-l incerci si tu ca nu se supara.

evenso
| evenso a răspuns:

Cadouri pentru ea:

- o bratara de argint sau de aur, in functie de buget, cercei sau alte bijuterii.
- parfumul ei preferat.
- ceas de mana.
- un breloc digital (care afiseaza diferite poze) sau mp3 player.
- o rochie pe care sa o poarte de revelion.
- bluzele, pardesiurile, trench-urile sau gecile, cizmele sau botinele, pantofii sau lenjeria intima sunt daruri destul de apreciate de fete.
- telefon mobil.
- manusi speciale pentru dispozitive cu touch screen.
- o amuleta.
- un set de aromoterapie.
- o cana muzicala.
- rama foto pentru 2 fotografii.

http://www.borealy.ro/......ouri-femei

| Woodenpints91 a răspuns:

E prietena ta cea mai buna şi ne întrebi pe noi, nişte străini, ce ar vrea? straight face
Trebuie să ai foarte multă imaginaţie...

| pisicutzamik a răspuns:

Parfum,bratari de argint cercei, depinde de stilul prietenei tale

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Întrebarea asta e complet ineptă.
Ţi se pare ţie că noi toţi o cunoaştem pe prietenaşa ta, să te sfătuim ce să-i cumperi ţinând cont de preferinţe şi gusturi?
REALLY?
Dacă îţi este prietenă şi nu ştii ce cadou să-i cumperi atunci ori prietenia e şubredă ori mintea ta îi şubredă.

| deeaela a răspuns:

O rama cu o poza de a voastra haioasa:*

| iubibirica a răspuns:

Ce ii place cel mai mult?

| cristisls a răspuns:

Spune-i ca esti cea mai buna prietena a ei chesti din astea crede-ma no sa iii pese de cadouri

| Apostol_Giani_1973 a răspuns:

Nu ai spcificat ce varsta are ca sa iti pot da o parere

| Ramonell a răspuns:

Pai cred ca ar trebui ori o bluza care stii ca poarta ea sau o bratara frumoasa ....sau ce stii ca poarta ea de obicei...

| Allexandra_Alle_1994 a răspuns:

Brăţările prieteniei sunt foarte frumoase şi poţi găsi o mulţime de tutoriale din care săînveţi să faci. Cred că va aprecia mai mult ceva ce e făcut de tine.