| Seby90 a întrebat:

De curand... ei bine nici chiar de curand, am inceput sa folosesc Photoshop. Toate bune si frumoase, il foloseam probabil la acelasi nivel la care ar putea folosi oricine paint, dar era un program de 'fite' si trebuia sa il am si sa il folosesc si eu, doar toti o faceau. Eventual, am invatat sa il folosesc la adevarata lui valoare, si cu timpul cu ajutorul tutorialelor am reusit sa devin oarecum... mediocru(?) as putea spune, asta e la aprecierea voastra. Ceea ce chiar va si cer, putina critica, ce credeti ca as putea schimba, face mai bine, face diferit. Orice critica, sfat idee este binevenita. Absolut tot in acest link imi apartine: http://dailycoma.deviantart.com/gallery/
O seara buna, va multumesc!

3 răspunsuri:
| andy_3924 a răspuns:

Ai multe lucrari bune. Felicitari!
Continua sa lucrezi si vei vedea rezultate si mai bune.
Multa bafta!

| vladix a răspuns:

E mult mai complicat Photoshopul. Plus ca fara plug-inuri, brush-uri, filtre, fonturi si toate cele, nu faci mare branza. Sunt o sumedenie din toate acestea, fiecare avand cate un rol important de care nu se prea dam seama.

| Seby90 explică:

E mult mai complicat photoshopul decat ce? Nu incercam sa compar softul cu un orice alt program similar. Eu sunt curios cum apreciaza ceilalti "arta" (scuzatimi aroganta in cazul in care arta este prea mult spus) pe care o creez eu. Am nevoie de critica happy