| dinusinziana a întrebat:

De unde pot achizitiona partituri si tabulaturi? (pian/chitara)

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De la magazine gen Muzica, mica publicitate, piata de vechituri, profesori de muzica pensionari!

18 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

De ce tii neaparat sa le cumperi? Gasesti gratis cacalau

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tabulaturi.ro/
cu o imprimanta poti sa iti scoti chiar tu ce iti place!
site-ul contine tab-uri atat pentru chitara cat si pentru pian
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tabulaturi.ro si sunt gratis;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tabulaturi.ro chitara/pian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si ieu caut acelasi lucru daca gaseste cineva sa ma anunte si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tabulaturi.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.taburi.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tabulaturi.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.taburi.ro

| kfhuba a răspuns:

E un site : www.partituri.ro, mai gasesti si alte lucruri acolo, tot pentru iubitorii de muzica. Succes

| Dinca_Alexandra_Miruna_1995 a răspuns:

Eu nu gasesc partitura,, La multi ani " pentru. pian! poate sa ma ajute ineva va rooog?

| patronica a răspuns:

Am f multe partituri pentru pian, studii, vals, opera, operete etc., cu versuri sau fara suna-ma si spune-mi c te intereseaza. 0722833660