| Pecingina_Vlad_1996 a întrebat:

De unde pot cumpara stickers pentru chitara? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Uxellodunon a răspuns:

Stiai ca poti sa iti faci tu singur abtibilduri? Faci un document in care pui toate imaginile luate de pe net sau facute de tine in photoshop, le aglomerezi sa incapa cat mai multe si te duci cu el pe un stick de memorie la un xerox sa ti-l printeze pe hartie de abtibild.

| KillaNoFilla a răspuns (pentru Uxellodunon):

Acel atibild tine sau daca il umezesti putin s-a dus?

| Uxellodunon a răspuns (pentru KillaNoFilla):

Depinde ce iti ei unele da unele nu, doar nu se vinde un singur tip de abtibild laughing)) stiu ca unele sunt cu hartie plastifiata si unele de hartie simpla mai ieftine.

Oricum, de ce intrebi? Ai de gand sa canti sub dus?