| DumitruS a întrebat:

Deci, cum ti se pare articolul de mai jos si scriitoarea, daca ai auzit de ea?

http://scriitoriromani.info/natasa-alina-culea-interviu/

2 răspunsuri:
| PrieteniaEsteMagica a răspuns:

Foarte buna la citit, si extraordinara la randul ei, ar trebui sa citești si tu deoarece ajuta foarte mult si daca vrei si îți place cititul poți ajunge chiar ca ea! Funda?

| DumitruS explică (pentru PrieteniaEsteMagica):

Cine e foarte buna la citit? Ar trebui sa citesti si tu, poate inveti sa si scrii coerent si inteligibil. Ya right, sigur iti dau funda pentru asa raspuns.