| Paulici99 a întrebat:

Demi Lovato s-a drogat? De ce a fost data afara de la Disnney Channel?

11 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Da s-a drogat impreuna cu miley.Am citit un articol in care spuneau ca urma ca Selena Gomez sa o inlocuiasca, dar aceasta a refuzat spunand ca Demi e pritena ei si nu i-ar face asa ceva.
Pana la urma o sa se intoarca la Disney da' nu cred ca o sa mai fie vazuta atat de bine dupa acest "mic incident".

| NoNameJunior a răspuns:

Da s-a drogat. uite:http://www.bestmusic.ro/......91517.html cred ca de-aia au dat-o afara de la Disney.pa-pa.

| Saya a răspuns:

Nu, de unde ai scos-o?

| Raluuuuu a răspuns:

Nu.doar miley cyrus

| Hikari a răspuns:

Da s-a drogat. S-a si ingrasat si 15 kilograme. happy A fost si la o clinica de dezintoxicare. Acum nu se mai drogheaza.

| PetreConstanta a răspuns:

Da in bobi si o sa afli

| annkaa a răspuns:

CEau:*
nu se drogheaza.nu este adevarat

| aumih16 a răspuns:

Nu s-au drogat ci s-au maturizat au ajuns la o varsta si logic vedetele disney care se maturizeaza cum sunt demi lovato selena gomez si miley cyrus in cauza au predat stafeta viitoarelor generatii disney ideea este ca la disney nu poti sa stai toata viata vine o vreme cand da trebuie sa lasi loc la altcineva asa este peste tot in orice industrie nu numai asta o fi avut si probleme legate de familie nu stiu exact ce sa spun cert este ca sunt mature si gata asta este tot din pacate

| Roxy_9585 a răspuns:

Eu cred ca se drogheaza si mai ales intrati aici sa vedeti si altceva http://bravonet.ro/blog/demi-lovato-s-a-pozat-in-oglinda/2010/12/17/ si se mai zice ca se si automutileaza deschideti si aici http://bravonet.ro/blog/demi-lovato-se-automutileaza/2009/07/20/ http://bravonet.ro/blog/demi-lovato-este-deprimata/2010/11/02/

| fundanya a răspuns:

Da,demi sa drogat!
s-ar spune ca ea cand consuma alcol devinne lesby.
cauta si ai sa vezi

| Popescu_Alexander_1990 a răspuns:

Cred ca sa drogat odata cu miley cyrus dar acum demi e din nou normala pe cand miley cyrus a devenit un monstru!