| wildfox2 a întrebat:

Din cartea Breaking Dawn o sa se faca doua filme sau in noiembrie apare tot?

Răspuns Câştigător
| LoreDott a răspuns:

In noiembrie apare doar partea intai. Doar in 2012 va aparea si a douahappy

2 răspunsuri:
| VanillaBear a răspuns:

Se pare k doua filme pentru ca ultima carte are foarte multa actiune, care se imparte in 2 mari blocuri.respectiv cea cu bella si copilul si ink una(care desi o stiu pentru ca am citit cartile nu o voi spune)big grin
Si abia astept sa le vad pe aman2 tongue

| fluturasul a răspuns:

Se vor face doua filme. Primul apare pe 18 noiembrie 2011 iar al doilea va aparea in 2012.