| Ionuț39382 a întrebat:

Doamne ajută, tuturor! Sper că sunteți bine în această perioadă tulbură! Aș dori să vă adresez o întrebare, dacă îmi permiteți! Caut de foarte mult timp un site, sau cel puțin o metodă, prin care să descarc muzică/piese la pian gratis și aici prin "gratis", mă refer la acele piese care nu au drepturi de autor iar în situația în care postez vreun video pe Facebook/Youtube, să nu mi-l șteragă! Astfel, cunoașteți vreo metodă prin care pot identifica un astfel de site? Vă mulțumesc mult și vă doresc tot binele din lume!

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Doar cauta pe YouTube: No Copyright Music si foloseste programe sau site-uri pentru a downloada muzica de pe Youtube. Gasesti chiar si un canal plin de astfel de melodii fara drepturi de autor.