| Amusive a întrebat:

Este cineva la facultatea UNarte? am nevoie urgent de niste sfaturi....nu stiu ce sa aleg intre 2 sectiuni.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Initial am vrut sa-ti trimit prin mesaj dar ai setat sa nu primesti de la juniori (nice joke).

Copy-paste: Buna.In legatura cu intrebarea ta, vezi ca pe Facebook gasesti un grup in care sunt multi la facultatea de arte ori care deja au terminat-o.Intra acolo si te poti sfatui mai mult cu ei care stiu deja si te pot ajuta mai bine.Grupul se numeste Aleg sa desenez.Baftawinking.