| Lindaaa a întrebat:

Este posibil ca la word document sa pun rame mai stiu eu ce ca sa se infrumuseteze informatia daca da spuneti-mi va rog cum! funda

4 răspunsuri:
| SaraJ a răspuns:

Da, se poate. In functie de ce versiune de Word ai. Treaba se face cam asa: in Word 2007 (cel nou) dai click pe "page layout" si dupa pe "page borders". Iti va aparea o fereastra. Daca vrei ca pe margini sa ai un anumit model selectezi chenarul de la butonul "art", apoi dai "ok". In 2003 trebuie sa cauti mai mult dar tot de la "Page borders" se regleazawinking

| BekaaaRebekaaaaa a răspuns:

Da, se poate... spune ce windows ai ca sa te ajut! happy''

| BekaaaRebekaaaaa a răspuns:

FUU ce legaura are? laughing