| demidenisa a întrebat:

Eu sunt pictorita si vreau sa vedeti ce am pictat va rog dati click http://www.artsonia.com/museum/art.asp?id=9587986

13 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Sunt frumoae! bravo, daca continui sa muncesti cu siguranta vei ajunge un nume mare in pictura!

| Nicolelenaa a răspuns:

Waw! Ai un talent innascut.
Picturile sunt superbe.
Sa o ti tot asa si in continuare.

Succes!winking

| Isabelamaria21 a răspuns:

Esti foarte talentata denisa bravo tie tine-o asa incontinuare si vei ajunge o pictorita adevarata sincer eu nu as putea picta asa ceva pentru ca nu am talentul acesta

| membrugirl2010 a răspuns:

Iiiiiii

| jvEcu a răspuns:

Frumos, ai talent happy, continua :*.

| alissya a răspuns:

Ce nice love struck
chiar ai talent, eu sunt paf la picturi desne worried
oricum esti tare, sper sa ne mai surprinzi cu ceva nou curand, esti talentata si continua :X
te pup :*

| momo a răspuns:

Bravo! Ai talent si sa nu renunti niciodata.
Succes in continuare. (:

| h3llG1rl1995 a răspuns:

E adevarat ca sunt frumoase (ma refer doar la culori) mai trebuie sa exersezi cu desenatul, in rest totul e ok, bafata in continuare

| Alesia27 a răspuns:

Sunt superbe! Foarte frumos! Tine-o tot asa si succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa iti supn ca esti scaboasa, te pui cu gandaci

| AnyAnA99 a răspuns:

Pe langa talent, vad ca esti si foarte foarte creativa happy

| Pufyx a răspuns:

Wow sunt superbe :X bv tine'o tot asa:X