| anonim_4396 a întrebat:

Exista locuri special amenajate pentru grafitti? As vrea sa fac unele, insa nu vreau sa  comit ilegalitati.

5 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poi nu stiu daca exista dar ai vazut in videoclipuri de exemplu apar foarte multi pereti desenati cu grafitti. Daca te pricepi la asa ceva poti lua legatura cu cineva.Prea putini le plac ideile astea.Ai putea incerca pe plansa din aceea marehappyhappy

| Bloo2 a răspuns:

Pai te poti duce la concursuri. sunt multe vara prin herastrau si cismigiu... mie unu imi place sa mai comit ilegalitati din cand in cand. whistling...

| zerozero a răspuns:

Nu cred ca sunt in Romania, momentan. Eventual poti sa faci pe blocuri parasite ca nu iti spune nimeni nimic. sau intre blocuri undeva unde nu te vede nimeni. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde esti ca sa stiu ce sa-ti scriu.

| devilll a răspuns:

Te las la mine pe perete in camera daca stii face emblema de la steaualaughing