| Dalina27 a întrebat:

FUNDA unde pot sa vad online piesa de teatru Frumoasa calatorie a ursilor panda povestita de un saxofonist care avea o iubita la Frankfurt?

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Intra pe eteatru.ro, cauta in arhiva si in dreptul anului 2010 vei gasi inregistrarea audio a piesei lui Visniec, cu Horatiu Malaiele si Adriana Trandafir. E teatru radiofonic, dar e o alternativa bine facuta. S-a mai inregistrat in format video o punere in scena cu Mircea Rusu si Monica Davidescu dar n-am auzit sa fie incarcata pe net.

| Leocerba a răspuns:

Daca ai drum si chef, se joaca din cand in cand la Bucale varianta pusa in scena de catre Catalina Buzoianu:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k7Bg_jCwJCg