| Marii a întrebat:

Galeriile de arta Saatchi fac un clasament cu cei mai renumiti artisti din sec XX. BRANCUSI era pe locul 2 la 300 de voturi distanta de Picasso dar a fost depunctat cu 2000 puncte initial pe motiv ca nu era votat masiv din Romania. Trimiteti, va rog, link-ul la toti prietenii. Sa le aratam ca ne pasa de artistii nostri. Acum e pe locul 17, inca poate fi salvat.

http://www.saatchi-gallery.co.uk/artvote

Votati Brancusi! Din cati artisti sunt acolo.500 la numar, doar Brancusi este din partea Romaniei...Chiar merita sa il votam... Cu un simplu click.
Eu cred ca merita votat. Voi?

4 răspunsuri:
| adyth a răspuns:

Eu l'am votat..si am trimis si prietenilor mei.
@leonardk important e ca ai ajutat...cine nu vrea sa inteleaga e problema lui. d'aia am ajuns unde'am ajuns noi romanii happy

leonardk
| leonardk a răspuns:

Am postat-o si eu acum cateva zile si m-am umplut de respect. Iata ce raspunsuri am primit:
http://www.tpu.ro/......artisti-1/

| Marii explică:

Eu cand l-am primit era pe 17, acum vad si eu ca s-a schimbat.

| sese a răspuns:

Era pe locul 18!