| ana1995 a întrebat:

Gasesc chitara acustica Hohner HW 220 in Cluj Napoca? Imi puteti spune va rog pretul si unde o gasesc? Fundaa. happy

Răspuns Câştigător
| lol23 a răspuns:

Nu stiu... cel mai bine comando pe internet si eu ti-o aduc acasa sau la posta si te duci so ridici. Platesti cam cu 20-30 lei in plus

1 răspuns:
| Darthmau5 a răspuns:

Intra pe http://www.senia.ro, magazin online de instrumente muzicale foarte fain au si niste oferte frumoase, eu mi-am luat o chitara acustica de aici si mi-a venit intr-o zi(magazinul fiind situat in Bucuresti, eu fiind din Caransebes) + transport gratuit