| Nutline a întrebat:

Heei!
Am un cont pe weheartit.com... Cum as putea sa bag si eu poze pe acel site? :]
Fundăă!

2 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Http://weheartit.com/bookmarklet. Faci ce spune aici. Doar că nu poţi pune poze personale. weheartit.com e un site unde pui poze pe care le gasesti pe diferite site`uri. Bafta.
Funda? :o3 :D

| BibilichossVonCherr a răspuns:

Poti sa pui poze! numai daca le ai adaugate pe facebook sau pe twitter! si ii dai pe inimioara pe care o instalezi de pe site-ul we heart it! si dupa apar pozele! Funda?smugpuppy dog eyes