| anonim_4396 a întrebat:

Hei!kiss Cine a citit "Si daca e adevarat" si "In alta viata" de Marc Levy? Le-am pierdut asa ca urmeaza sa le comand dar nu sunt sigura daca merita. Din ce am citit pe alte forumuri sunt OK. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Amaya a răspuns:

Am citit multe carti de Marc Levy si pot spune ca este un autor extraordinar. Nu prea m-a convins descrierea la aceste doua carti, dar am prietene care le-au citit si le-a placut foarte mult. Daca vrei sa citesti si alte carti de Marc Levy, nu rata "Sapte zile pentru eternitate" si "Unde esti?". Sunt absolut superbe.