| xElenaH a întrebat:

Hei buna! Am terminat de curând cartea 'in alta viata' de marc Levy. Si ma întreb daca are film? Știe cineva?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cartea, din păcate, nu a fost (încă) ecranizată. Pe viitor, nu se știe. Never say never. Deocamdată, dintre toate cărțile lui, doar romanul "Și dacă e adevărat..." a reușit să fie ecranizat. Vezi filmul Ca în rai/ Just like Heaven, 2005)
http://www.cinemagia.ro/filme/just-like-heaven-si-daca-e-adevarat-12116/
Romanul are și o continuare " Te voi revedea" (Marc Levy)