| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr cartea "Şi dacă e adevărat?" de Marc Levy dar e cam scumpă >:" [30 ron]. Pot să o citesc pe internet? Dacă da, unde? Dacă nu, a citit-o cineva, cum a fost? Nu vreau să-mi povestiţi pentru că vreau să aflu singură conţinutul cărţii.

Răspuns Câştigător
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Am citit eu cartea. E super! Si continuarea acestei carti se gaseste in urmatorul volum " Te voi revedea."Sunt minunate ambele carti. Mie mi-au placut foarte mult.Si acum le mai recitesc cand am timp.
Ti le recomand pe amandoua cu caldura! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.google.ro/......Http?/
Sunt mai multe, dar nicaieri n-am gasit cartea...