| Lindaaa a întrebat:

Hei dati-mi niste linkuri unde as putea gasi cit de cit inf.despre
exploararea oportunitatilor si planificarea carierei
factorii cuturali economici politici care contribuie la alegerea carierei
inaginea realista a lumii profesiilor
relatia diintre cerere si oferta pe piata muncii libera concurenta

orice e aaceeptat va roogg funda

1 răspuns:
| diasasak a răspuns:

Nu stiu daca cad pe ceea ce cauti dar ceva asemanator poti gasi pe site-ul lui florin rosoga si in cartea lui arta dezvoltarii personale pe care o gasesti de comandat pe site-ul lui, cred ca ai putea sa-l intrebi si tu pe mailul lui,
florin.rosoga@gmail.com