| Xonia a întrebat:

Hei:dla stiinte sociale cam cu ce medie se intra? Si cine la acest profil, cum este?happy

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

La ce liceu?

| ramona09 a răspuns:

Hei:* sunt la stiinte sociale:d la mine in liceu s-a intrat cu 8 si cevahappy 8, 60 sau asa ceva, si e unul dintre cele mai bune licee din Cluj. Avem doua clase de stiinte socialesmug si e foarte usorlove struck eu am intrat cu 9, 47, lejerlaughing Dar e superlove struck sunt a10a si imi place la nebuniebatting eyelashes