| Andra7282 a întrebat:

Hei dragi mei, eu am talent la desen puteti sa îmi dati idei pentru desen orice ❤

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Porci si vaci zburatori, caricaturile unor peronalitati politice, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zmeu` Ninja` si te iubesc toata viata daca-l faci

| Satango a răspuns:

Te pricepi într-adevăr bine?
Poți să desenezi orice. Iei un obiect din cameră și-l desenezi sau cauți pe internet alte desene, le reproduci, modifici etc.
Însă caută să te perfecționezi. Sunt diverse tutoriale.
În ziua de azi, dacă ai internetul la dispoziție, știind să-l folosești inteligent, poți să devii în orice mai bun.

| David_Vaduva_1998 a răspuns:

Desenaza Daca ai chiar asa mult talent Ceva dintr-un anime Gen Hunter x hunter

| DepravatRo a răspuns:

Sigur ca da. Ia deseneaza tu un dex deschis la litera a. Si continua cu desenatul pana la ultima pagina, poate te ajuta.

| anafasie a răspuns:

Fa un dreamcatcher mie asta imi place sa desenez si iti si spun site super fain cu muuuulte idei! Pinterest! Funda?