| Anonimule a întrebat:

As vrea sa imi fac un caiet de amintiri.Sa fie ceva special, frumos.Eu nu prea am talent la desen..Ati putea sa imi dati cateva idei, va rog frumos?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Anutsa410 a răspuns:

Hmm poti face niste caricaturi. Personaje... apoi fluturi cranii, inimi, dar incearca sa le faci in stilul tau, Daca nu ai talent deloc. ia o coala si pune-o pe ecran si copii desenele cu creion? Intelegi?

| RaluciitaXd a răspuns:

Ai putea sa desenezi niste norisori.
Saaau, hmm.
Ai putea face niste flori legate unele de altele. Uite, ia de aici http://weheartit.com/......tp?/search poti desena niste chestii de genul.
FUNDA`; o3?