| LoveAnime4ever a întrebat:

Hei salut TPU.
Imi poate spune si mie cineva care este legenda pisicilor din Efest Turcia? Vreau sa merg in Turcia si am auzit de legenda pisicilor din Efest si as vrea sa o stiu asa ca ma puteti ajuta?
! Dau funda big grin!
Va rog mult de tot puppy dog eyes
Am cautat pe net dar nu ma gasit nicaieri puppy dog eyes Va rog mult sa ma ajutati ca din cate am auzit e despre ceva rau si sunt curioasa sa aflu inainte de a pleca ca sunt superstitioasa de felul meu.

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Sincer nu am auzit de o asemenea legendă dar denumirea corectă este Efes și nu Efest.