| qRammstein a întrebat:

Hei TPU.happy Imi puteti recomanda niste carti de la editura Corint Junior,dar sa fie cu fictiune,de exemplu cum e cartea,, Padurea Umbrelor". Multumesc big grin! Fundaa happy

Răspuns Câştigător
| Finetti1313 a răspuns:

Din categoria Junior mie mi-au placut foaaarte mult "Tabara" de Louis Sachar si "George si cheia si cheia secreta a universului" de Stephen Hawking si Lucy Hawking. Ti le recomand din toata inima - sunt niste carti geniale, noi, de fictiune care te vor captiva. Lectura placuta! happy funda puppy dog eyes

1 răspuns:
| MolokDoomcryer a răspuns:

Http://www.librarie.net/......ultate.php
Daca vrei cauti aici si comanzi online, asa este mult, mult mai bine decat sa mergi la magazin sa iti distrugi picioarele!
Cat despre recomandare:
Ritualul (Cercul secret, cartea intai)
Captiva (Cercul Secret, cartea a 2-a)
Puterea (Cercul Secret, cartea a 3-a)
Potirul de sub stanca, Taramul intunericului
Aliata Vraciului. Eu sunt Grimalkin, Cronicile Wardstone.
Sper ca sunt destule :D