| Bettybat a întrebat:

Hei TPU,
Unde pot gasi pe internet markere ohuhu sau Touchfive care pot fi platite cu bani cash? Deoarece eu nu am card de credit si am doar 14 ani deci e ilegal sa am card de credit. Sau in general daca aveti recomandari de brush markere foarte bune dar nu scumpe cum ar fi copic sau chameleon.
Ma intristeaza ca toate site-urile unde gasesc touchfive si ohuhu pot fi platite doar cu cardul sad

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu e ilegal sa ai card lol. Poti merge cu ai tai la banca sa iti deschizi un cont curent cu card de debit:))
https://www.bcr.ro/......etul-xteen

| MarioInsanePhantom798 a răspuns:

Bro daca vrei poti intra aici -https://www.emag.ro/search/markere?ref=autosuggest_keyword1
nu stiu sigur daca au chiar ce iti trebuie tie dar sunt o multime de markere de unde iti poti alege nu trebuie sa platesti cu cardul poti comanda prin curier si trebuie Si daca ai 14 ani sau mai mic nu fa fi nici o problema iti va da un act ce trebuie sal semnezi pentru a declara ca ai primit pachetu super simplu
funda :))