| PsychSţev a întrebat:

happy
Ştiţi cumva unde pot găsi ( de preferat prin Bucureşti ) romanul "Dracula" de Bram Stoker? Am căutat prin mai multe librării, dar degeaba. Dau fundăă.

Răspuns Câştigător
| babykaramela a răspuns:

Cauta la libraria humanitas pe calea victoriei nr.120 sau calea victoriei nr.45 sau centrul comercial auchan, titan.toate 3 is in bucuresti

2 răspunsuri:
| TeoBizz a răspuns:

De ce nu te duci la bibliotecă?laughing Sau caută-l pe net. S-ar putea să-l găseşti pe Scribd.

| OanaMhz a răspuns:

Cauta in marketuri colectia de 100 de carti de la Biblioteca Adevarul si poate o gasesti.Prin Auchan sau Carrefour.