| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Am de facut un desen la ora de desen cu un ochii si in inauntrul lui sa fie desenat cum vad eu copilaria.laughing)) Niste idei va rog DAU FUNDArolling on the floor)

3 răspunsuri:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu-ti putem vedea noi copilaria cu ochii nostri, nu? Fa ce ti-a cerut profa, deseneaza ceva ce simbolizeaza copilaria pentru tine.

| Innsbruck a răspuns:

Poti desena un cerc de copii care se tin de mana, o fetita care tine in mana o floare sau un catelus, fluture, copii care se urca in copaci etc

| AnaMariaJRock a răspuns:

Poti sa faci un ochi cat foaia de mare, iar inauntrul lui sa desenezi ce simbolizeaza copilaria pentru tine.
Eu iti voi da niste exemple de care te-ai putea folosi:
1.Inauntru desenezi un copil(tu) inconjurat de fluturasi/iepurasi/pomi/copii/familie/nori...
2.Inauntru desenezi un copil(tu) pe langa care asezi multe culori(desenul tau va arata caci copilaria ta afost colorata deci plina de bucurii)
3. Poti sa te desenezi jucandu-te cu mingea sau orice alta jucarie.
Sper ca am fost de ajutor happy