| camyDinamovistaCool a întrebat:

Hello am un fanclub ma rog sunt inscrisa in el in realitate nu p net sunt consilier iar lidera a inscris o fata care nu este fan ashley tisdale nu stiu daca ar trebui sa-i spun annei (lidera)
voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Mdeci... în orimul rand ala e un FanClub pentru Fani nu pentru prietenele fanilor care nu sunt si ele fani.Parerea mea e ca nu are ce cauta o persoana care nu e fan A.T intr-un fanclub dedicat ei.Eu i`as spune Annei in locul tau.Ce naiba sa caute o persoana intr-un fanclub daca nu e fan :-s. Dăăă`.

2 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Fanclub pentru snoaba aia nenorocita? O urasc mai mult decat pe Justin Biberon! La asta s-a ajuns?

| camyDinamovistaCool explică:

Pai da dar acea fata este o prietena ft buna ca anna ar putea decat sa dea din ochi si ma da fara