| ciupitumariusionut1234 a întrebat:

Help
Am un rol de actorie in care sunt jandarm, "mascat".Am nevoie de sfaturi cu ce as putea sa ma imbrac sa arat cat mai bine in pielea personajului.Sa arat spectaculos! Thx

Răspuns Câştigător
| NoBodyByMe a răspuns:

Negru din cap pana in picioare, eventual sa pui niste materiale pe sub ca sa pai mai masiv, mai fioros :]] si confectioneaza.ti o cagula ca sa fie tot tacamul :] bafta cu sceneta

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Ai de spus şi vorbe? Sau eşti numai pe post de caftangiu?

| supermarketuldefilme a răspuns:

Zic si eu, daca vrei sa te identifici cu personajul, fa rost de un costum real de cum ai mentionat tu.