| matei200 a întrebat:

Hey. Acum un an mi-am cumparat o Kendama..si as dori sa-i dau culoarea jos, adica sa ramana bila incolora. Cum as putea sa fac asta? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| EstiSiSuntExemplu a răspuns:

Pai ai putea cu o lama de la ascuțitoare, foarfec....sau unghiuri. Ai putea și cu cuțitul dar nu prea ți-aș recomanda..ca sa nu te tai..la fel și cu lama.Dar dacă încerci ai grija.
Succes

2 răspunsuri:
| Gino_Giuseppe_1988 a răspuns:

Nu ai cum sa dai jos culoarea.

| RaduXZ9 a răspuns:

Smirghel, freaca cu smirghel (il gasesti la magazinele cu vopsele si alte chestii de constructie)