| Karizma a întrebat:

Hey, stiti cumva in ce mod mai usor cu putinta as putea sa invat greaca, fara sa stau in grecia, doar asa de distractie. E bine sa stii si alta limba in afara de eng.

PS. Sunt din bucuresti

Răspuns Câştigător
| DianeBMaria a răspuns:

Un ghid de conversatie happy sau meditatii thinking Fundabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Eu iti spun cum am invatat eu engleza(practic, nu teoretic).Pai stiam niste cuvinte de baza de la scoala si ma descurcam cat de cat, dar am inceput sa caut lectii de chitara pe youtube si majoritatea erau in engleza si asa am invatat engleza(daca as merge acum in america m-as descurca 200%)

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Ia meditatii

| Karizma explică:

Will mai bine taci pentru ca nu imi esti de folos, am 4 prieteniplecati in tarile in cere se vb greaca si erau din bucuresi deci...guritza

| will_4908 a răspuns:

Ah, nu poti. Cei din Bucuresti nu pot. Demonstrat stiintific. Asta e. Incearca tiganeasca, o sa-ti foloseasca cand o sa ai cutitul la gat. Just saying...