| Girly97 a întrebat:

Buna ziua! Daca nu cunosc deloc limba greaca dar cunosc limba engleza la nivel avansat voi putea sa ma bucur in mod independent de o vacanta in Grecia?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Categoric, chiar si romana e suficient sa stii acolo ca la cati romani sunt...depinde de statiune.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da.

| Hammurabi a răspuns:

Bineînțeles.
Fără probleme.

| oglindasultanului a răspuns:

In toate tarile se cere, ca personalul care lucreaza cu turisti internationali, sa stie limba engleza. Iar Grecia este printre cele mai vizitate tari.

| blackann a răspuns:

Nu, trebuie sa stii limba fiecarei tari in care mergi... sa ai grija in mongolia.

| 19flo79 a răspuns:

Cu siguranta DA happy

| alexandradlr a răspuns:

Poți vorbi și romana în Grecia laughing)