| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Stiti cumva unde as putea gasi cursuri de desen in Bucuresti pentru adulti.Am cautat pe internet dar nu am gasit mare lucru.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă NU ai nevoie de o diplomă de absolvire a acestui curs, poți vorbi chiar cu un pictor disponibil, care să-ți arate tehnicile. Ori, poți lua legătura cu niște profesori de la un liceu de artă, secția pictură, ei sunt mult mai informați în legătură cu acest aspect, chiar te pot îndruma spre locul ce-l cauți.

| imitatiedeom a răspuns:

Incearca sa gasesti cursuri de desen pentru incepatori.