| Alexandra673 a întrebat:

Hey, vrei și eu niște site-uri sau fotografii cu picturi, care conțin 5 persoane fiind realizate în contrast de culori (rosu și verde, violet și Orange etc).
Sora mea are nevoie pentru as face o idee pentru liceul de arte.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hei, temele scolare se fac acasa, iar lamuririle se cer profesorilor!

| Alexandra673 explică (pentru Violleta2022):

Da, însă ea vrea sa urmeze un liceu de arte și nu știe cu ce se "mănâncă"

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexandra673):

O sfatuiesc sa mearga la un liceu de arte si sa-l viziteze. I se va explica si arata acolo, ce inseamna 'arta".