| anonim_4396 a întrebat:

Heyy vreau sa-mi scrieti si mie numele "Andreea" sau "Deea" cu multe simboluri si alte chestii. Vreau sa fie ceva frumos! Dau FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Poftim!?

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Eu te sfatiesc sa nu te complici.Limiteaza-te la un vocabular de om ce cunoaste si respecta normele limbii romane. Astfel ca, scrie-ti numele corect, intreg, in limba romana.

| comsacodrut a răspuns:

Andr, Δ∏DΓΣΣΔ, ǞПDЯęęǞ, ƛƝƊƦЄЄƛ, ⓐⓝⓓⓡⓔⓔⓐ

| HinataYuno a răspuns:

Sincer,mai bine scrieti numele normal, e mai frumos asa, mai bine, nu scrie cu semne numele tau, e aiurea.

| JusstTymo a răspuns:

"AnD.*,ReeA}''