| ViseColorate_4467 a întrebat:

As vrea sa`mi fac un id, dar nu stiu cum.Ma cheama andreea si as vrea ceva cu numele meu,[dar nu andreea sau deea, ceva mai dragut, o forma schimbata a numelui€, mai indepartata]dar nu id`uri de genul: andreya_dulce_ingeras sau chestii de genul. Vreau ceva mai modern, mai dragut, mai amuzant, dar poate si sa nu contina numele meu. Ceva de genul "vise_colorate"sau chestii de genul asta.Multumesc

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Zambet_pufos, De_Ea, Andre_Ea

| Malvina24 a răspuns:

''seny_sevyorul_deutza''(te iubesc deutza-in turca) nerdesin_deea deea_girl_cool deea_women_cool andreea_(aici numele cuiva drag tie)_forever zambet_colorat unghii_de_emo etc etc

| apalipis a răspuns:

Well.
acum mult timp i-am pus o porecla la o prietena numita Andreea
i se zicea Deea
dar eu am preferat sa ii mai prescurtez numele zicandu-i : Dzii
ceva modern e ceva scurt si dragut in acelasi timp
dar depinde si de preferintele tale.
de exemplu eu ti-as recomanda ceva de genu : happy_dzii, dzzi_girl, cute_d etc.
scuze dar nu am idei thinking
sper ca te-am ajutat cu ceva big hug