| andrutzik a întrebat:

Hi TPU.Si-a cumparat careva revista acea noua PICTURA de la DEAGOSTINI? Imi puteti spune cum e, ce-ti da in primul nr. ce tehnici te invata ca sa stiu daca merita sa dau banii pe ea. Fundaaa pentru cel mai convigator vot.

Răspuns Câştigător
| MadneSsCat a răspuns:

Da! eu mi-am luat'o si chiar sunt multumita de ea! e foarte interesanta iti da 4 acuarele o pensula si o paleta de desen in primul nr, si te invata cum sa desenezi un fruct, natura statica si peisaj. funda?

1 răspuns:
| lavinia001 a răspuns:

Este super, iti dau 5 pensoane, 1 paleta si 4 culori